Пн-Пт з 08:55 до 20:05 / Сб-Нд з 10:00 до 19:00
UARU
Місто:Київ
UARU
Київ
067 323 82 50
Пн-Пт з 08:55 до 20:05 / Сб-Нд з 10:00 до 19:00

Доставка та оплата

Оплата

Оплату вашого замовлення можна здійснити одним із таких способів:

Готівкою під час отримання

Ви оплачуєте товар після отримання вашого замовлення. Одержувач віддає гроші кур'єру, кур'єр видає одержувачу чек із підтвердженням оплати та накладну із переліком найменувань товарів на замовлення.

Безготівковий розрахунок

Для фізичних осіб: після оформлення замовлення ми формуємо квитанцію із зазначенням суми платежу та реквізитів для переказу коштів. Здійснити платіж можна за цією квитанцією у відділенні будь-якого банку.

Для юридичних осіб: після оформлення замовлення на вказані реквізити ми виставляємо рахунок.

Цей рахунок необхідно сплатити протягом трьох днів із моменту оформлення замовлення.

Увага: при безготівковому розрахунку переказ грошей виконується протягом трьох робочих днів.

Доставка здійснюється за фактом зарахування грошей на розрахунковий рахунок.

Доставка

Онлайн-шопінг з доставкою в інтернет-магазині Hatta.ua – це швидко, зручно та вигідно. Купивши меблі для дому або офісу в інтернет-магазині Hatta.ua, ви також можете замовити їх доставку та підйом на поверх. Ми здійснюємо доставку:

• по Києву;

• по Київській області;

• по Україні.

Підйом замовлення на поверх за адресною доставкою ми здійснюємо безкоштовно – за наявності ліфта. Якщо ліфт відсутній, вартість підйому однієї коробки становить 30 грн за поверх.

Адресна доставка замовлення по Києву

Якщо ви бажаєте отримати придбані меблі для дому чи офісу за адресою в межах міста Київ, ми здійснимо доставку вашого замовлення.

Адресна доставка по Києву здійснюється безкоштовно на всі товари, незалежно від суми замовлення!

Для населених пунктів Київської області у нас діють спеціальні тарифи на доставку: Вишневе – безкоштовно, Бровари – 225 грн, Вишгород – 180 грн, Козин – 285 грн, Конча-Заспа – 285 грн, Білогородка – 270 грн, Бориспіль – 375 грн, Обухів – 525 грн, Українка – 525 грн.

До міст Ірпінь, Буча та Гостомель доставка здійснюється безкоштовно – так ми хочемо висловити свою підтримку населенню цих міст, які постраждали під час бойових дій та окупації.

Увага! Крім стандартної доставки, ви можете вибрати доставку в обумовлений час.

Стандартна доставка замовлення

Під час підтвердження замовлення ми завжди вказуємо орієнтовний день доставки. Точніший – двогодинний – інтервал ми повідомляємо вам безпосередньо за день до приїзду нашого автомобіля.

Стандартна доставка можлива з 9:00 до 18:00 по робочих днях (субота, неділя – вихідні). Якщо з будь-яких причин вас не влаштовує запропонований нами час доставки, ви можете скористатися послугою доставки в обумовлений час.

Доставка замовлення в обумовлений час

Послуга передбачає своєчасну доставку замовлення містом Київ у зручний для одержувача час. Під час оформлення замовлення ви вказуєте максимально зручний для вас двогодинний інтервал для доставки, після чого узгоджується точний день з нашим менеджером.

Вартість послуги доставки в обумовлений час – 250 грн.

Доставка в обумовлений час можлива з 9:00 до 18:00 у робочі дні (субота, неділя - вихідні).

Замовити доставку придбаного товару по Києву в нашому інтернет-магазині – це:

• вигідно – вам не доведеться витрачати додаткові кошти на оренду машини чи оплату бензину;

• оперативно – вам не доведеться довго чекати куплений товар (термін доставки – від 1 до 5 робочих днів);

• надійно – ви отримаєте своє замовлення в цілому і непошкодженому стані.

Доставка замовлення по території України

Менеджери інтернет-магазину Hatta.ua завжди готові організувати доставку меблів для дому та офісу по території України. Відправлення по Україні здійснюється за умови часткової або повної передоплати – залежно від категорії товарів на замовлення. Мінімальна передплата становить 20%.

Вартість доставки замовлення розраховується індивідуально та залежить від віддаленості об'єкта від Києва, кількості одиниць придбаних меблів та обраних моделей. Термін доставки вашого замовлення по Україні може становити від 2 до 10 днів.

Замовлення на суму понад 12 000 грн (для товарів, які не перебувають в розпродажу та реалізуються без знижки) буде відправлено до будь-якого працюючого відділення перевізника безкоштовно – за умови повної передоплати.

Бажаєте оформити доставку меблів по Києву, області чи Україні?

Телефонуйте нам за номером 067 323 82 50

На сайті використовуються файли cookie, необхідні для ідентифікації користувача, коректної роботи і покращення продуктивності нашого сайту. Погоджуючись на використання файлів cookie, ви отримуєте можливість користуватися всіма функціями сайту. Детальніше про використання ваших даних в Політиці конфіденційності.

Погоджуюсь з умовами